קיבוץ ברור חיל
חסר רכיב

משולחנו של מנהל האגודה

15/09/2020

 

‏15/09/2020

 

לחברי האגודה שלום

 

בפרוש השנה החדשה עלינו לטובה, ובתקווה לשנה בריאה, משגשגת ומוצלחת, ברצוני  לעדכן בנושאים

החשובים שעל שולחני בימים אלה.

 

מתמודדים עם הקורונה- החדשות משתנות בקצב מהיר, כרגע  יחל סגר בשישי הקרוב 19.9.2020 ערב החג.

המשמעות, הוצאת מרבית העובדים של האגודה לח.ל.ת, ביניהם עובדי מערכת החינוך, וחלק מעובדי השירותים והדואר.

חשוב לי מאד לציין לטובה את עבודת צוות "מתמודדים עם הקורונה"- בראשותה של קארן הלפרין , אנו חוזרים ודורשים  מכל אחד מאתנו אחראיות אישית, להישמע להוראות משרד הבריאות, להיות עם מסכה, ולשמור מרחק- בעיקר  במקומות ציבוריים.

 

בריכה- לאחר הארכה של שבועיים, לבקשת הקהל, סגרנו את עונת קיץ 2020 בבריכה. פתיחת הבריכה הייתה מאתגרת בתקופה מיוחדת זו, הצלחנו לסיים את הקיץ בהצלחה תודות לצוות הבריכה :אתי אבוטבול , גיורא בן ציון, עומרי שמש המציל וצוותי הנוי והתחזוקה שלנו.  בשנה הבאה נצטרך לחדש את "רישיון העסק" - תידרש השקעה כספית גבוהה. להזכירכם, מדי סוף עונה, אנו מפזרים במים גופרת נחושת על מנת שלא תהיה ירוקת, זהו חומר מסוכן, לפיכך אסור להיכנס למים!!!

 

חגי תשרי- כאמור אנו בתקופת קורונה והשנה מתוכנן סגר, לפיכך לא נוכל לארגן קבוצה חיצונית שתנהל את התפילות, המשמעות בית הכנסת בראש השנה יהיה פתוח לכולם, אך לא יהיה מי שיוביל את התפילות. אנו מנסים לארגן ליום הכיפורים-מובילי תפילה מהיישוב. מי שרוצה לסייע, מוזמן לפנות לאשר ביטון ואיתמר יוסף האחראים על בית הכנסת.

 

חוגים בברור חיל- לאחרונה התמנתה עירא בן אמו לרכז את החוגים בברור חיל, בהתנדבות. ברצוני להודות לעירא, על הנכונות. החוגים יתקיימו בגן תות הישן ובמגרש הכדורגל. כל מפעיל יידרש לחתום על הסכם מול האגודה. וכן יחויב בעלות הוצאות האנרגיה והניקיון, בכפוף לתנאי הקורונה.

 

אתר האגודה- אתם מוזמנים בכל עת להיכנס לאתר האגודה - bha.org.il ולהתעדכן בנעשה באגודה. תודות ליואב בוקעי על עבודת הקודש המפרכת בהעברה ועדכון של התכנים באתר, לעליזה בנדקובסקי וצביה בר נתן ולצוות המתנדבים שמעדכנים את הידיעות באתר ביומיום.

 

אם הפרחים עדיין פורחים

אם ההרים עדיין עומדים על תילם

אם הנחלים עדיין זורמים לים

אם כל הטבע עדיין מאמין

אז גם אני.

 

 

 

 

 

                       בברכה,

איתן רוזנבלט

מנהל אגודת מתיישבי ברור חיל

חסר רכיב