קיבוץ ברור חיל
חסר רכיב

מכתב בנוגע לבריכה - יוני 2020

16/06/2020

קהילת ברור חיל יקרה,

הימים ימי קורונה. צלחנו תקופה לא פשוטה של סגר ושל מגבלות קשות של ריחוק. כבר שבועות מספר שמקלים על הציבור ומנסים לייצר שיגרה תחת קורונה, מאפשרת ככל שניתן. במסגרת זו נפתחו גם בריכות השחייה וגם אנחנו פתחנו לטובת כולנו, ולכבוד הקיץ שהגיע – חלק מסממני הנורמליות והחזרה לשגרה.

אך היות והימים הם עדיין ימי קורונה קיימות מגבלות וה"תו הסגול" – הכללים אותם קבע משרד הבריאות ובהם כולנו צריכים לעמוד, כדי לאפשר את הבילוי בבריכה, הוא ברור לחלוטין ולא משתמע לשני פנים וכולל מגבלות על מספר הנכנסים והשוהים בשטח הבריכה. כדי לעמוד בכך החלטנו בוועד האגודה – כפי שהוחלט בקיבוצי האזור כולם, לאפשר את השימוש בבריכה אך ורק לתושבי המקום, ללא יוצא מן הכלל. בשבועיים מאז נפתחה הבריכה עומד בשער שומר, שעושה את עבודתו ומבקש תעודה מזהה וכך יהיה עד סוף עונת הרחצה, שוב, לטובת כולנו.

המכתב הזה נכתב בעקבות תלונות של תושבים על כך שיש מי שאינם מקפידים על אי הכנסה של מי שאינם גרים כאן לבריכה: ילדים, נכדים, חברים, חברים של ילדים ועוד – שאינם גרים כאן. הועד וכלל הקהילה רואים את העניין בחומרה. זהו מעשה לא קהילתי, לא חברי אשר מסכן את כל הקהילה ומנוגד לאקלים שכולנו מנסים לבנות כאן.

אנו מבקשים מכולם לעמוד בכללים שנקבעו , להתייחס לצרכים של הקהילה, ללא יוצא מן הכלל, לטובת כולנו ועל מנת לשמור על הבריכה פתוחה ועל הבריאות של כולנו.

בהמשך, תהיה פניה ישירה של הועד אל מי שיפרו את הכללים כפי שנקבעו. זה אינו רצוי, יוצר חוסר נעימות ולכן אנו מבקשים להימנע מהצורך לעשות זאת.

אנא שימרו על הכללים לטובת כולנו,

ועד האגודה

 

חסר רכיב