קיבוץ ברור חיל
חסר רכיב

משולחנו של מנהל האגודה-07.2.19

אגודת מתיישבי ברור חיל
ח.פ 570046169
ד.נ חוף אשקלון, מיקוד 79152 טל:08-6803665 פקס:08-6803667
‏‏‏07/02/2019
לחברי האגודה שלום
ט"ו בשבט- חגגנו את חג האילנות כמיטב המסורת במשחק ובפעילויות מהנות, שהסתיימו בבישול ארוחה משותפת טעימה ונעימה. זו הזדמנות להודות לצוות ט"ו בשבט הנמרץ ולברך את חברות מנהלת התרבות החדשה, אשר מוקמת בימים אלו.
מסיבת פורים לילדים-יתקיים ביום ו' 22.3.19 בדשא מגרש הכדורגל.(במידה וירד גשם ידחה ל28.3.19 יום חמישי בלול).-פרטים נוספים יפורסמו על ידי מערכת החינוך.
פורים לחברים יתקיים ב-29/03 בלול, פרטים נוספים יפורסמו ע"י ועדת תרבות.
מערכת החינוך-
בגן תות הישן אנו פותחים בקרוב מרכז לגיל הרך, אשר ישמש כמקום לפעילויות חינוכיות, בשעות הבוקר ובסיום פעילות מערכת החינוך היישובית. המרכז ינוהל איריס בוקעי, מנהלת הגיל הרך ובסיועה של גל מרון במסגרת פעילותה כסטודנטית.
בימים אלה שיפרנו את חצר גן תות החדש, בהצללה ובקרוב נוסיף דשא סינתטי בחצר.
גן שקד- הגדלנו את חצר המשחקים, לרווחת הילדים והצוות.
לאחרונה הצטרפו למנהלת החינוך 3 חברות חדשות: נעם יעקובי קדמון, אלה לקס קניגסולד ושני קריב פרץ מאחל למידה והשתלבות מהירה במינהלת החינוך .
בריכה-עיניכם הרואות, השלמנו את הצללת החלק הרדוד בבריכה, לטובת בריאות הציבור. תודה מיוחדת ליוסף הראל ולוועד האגודה, אשר למרות הקיצוצים בשנת 2019, הוחלט לבצע את ההצללה כחלק מהתחייבות שניתנה לחברי האגודה ולמשרד הבריאות, לצורך רישיון העסק.
ועדת אבלות- בימים אלה נבחר קוצ'ה (יצחק) רימון כמרכז ועדת אבלות. חברי הועדה :קוצה, דבורה קורצויל-רכזת רווחה ,שמעון פרווין-אחראי בית העלמין ,אברהם שיינפלד-מרכז פעילות הוותיקים, מנהלת קהילה ומנהל אגודה. אני מודה לעירא בן אמו, שרכזה את הועדה ולוורדית רדאי על עבודתן המסורה.
ועד האגודה-במהלך חודש ינואר אישרנו בקלפי את תקציב האגודה לשנת 2019.היות והחלטנו לא להעלות את דמי ההשתתפות ולעמוד בהחזר החוב של האגודה בהתאם לתכנית ההבראה משנת 2017.
אנו נאלצים לקצץ בעלויות השוטפות של האגודה בכל התחומים: חינוך, תרבות, אחזקת תאורת רחוב, קהילתון שמירה וביטחון (פרוט ההחלטות של הועד הועבר אליכם במיל נפרד).מקווה שחברי האגודה מבינים את המשמעויות, אפעל כמיטב יכולתי לתת מענה לבעיות הקהילתיות והמוניציפליות שיועלו.
בברכה,
איתן רוזנבלט
מנהל אגודת
מתיישבי ברור חיל
חסר רכיב