קיבוץ ברור חיל
חסר רכיב

משולחנו של מנהל האגודה יולי 2019

      ‏25/07/2019

לחברי האגודה שלום

 

בריכה- לאור העובדה כי בתקופה האחרונה נכנסו לבריכה אורחים רבים ללא מארחיהם, החלטנו להציב בסוף השבוע שמירה מקצועית בכניסה לבריכה.

השומר יוודא שאורחים שאינם גרים בקיבוץ לא יורשו להיכנס ללא מארח.

הכניסה לבריכה תהיה רק בהצגת תמונה בנייד של תעודת זהות או תעודה רשמית אחרת המוכיחה מגורים בברור חיל.

בבואכם לבריכה אנא הצטיידו בתמונה זו.

תושבים שאין להם תעודה בתוקף מתבקשים לפנות לאיתן או לאתי להסדרת כניסתם לבריכה.

בטיחות-השבוע קרס ענף גדול וחסם את הכביש בצומת הבית הסיעודי והבריכה. בהמשך נאלצנו לכרות את העץ כולו. אני פונה לכל מי שרואה מפגע בכל תחום או סכנה בטיחותית  לצלם ולהעביר לאורי פורת (מרכז ועדת בטיחות), לדניאל איגלקה ( אחראית תלונות הציבור בוועדת בטיחות)ואנו נטפל במפגע.

צוות התערבות ומניעה-הקמנו צוות התערבות ומניעה בראשותה של פועה לבנה חדד. משהקמת הצוות הושלמה הם עמלים על בניית תכנית עבודה לשנת תש"פ-נושא האלימות בשנה האחרונה גבר, אני תקווה כי כעת יש צוות שניתן לפנות אליו ולקבל התייחסות  וטיפול מהיר.

תרבות -

*      אריאל ארנסבורג סיים את תפקידו כרכז תרבות, תודה רבה ובהצלחה בהמשך הדרך.

*      דורית ששון נבחרה  ליו"ר מנהלת תרבות החדשה יתר החברים  במנהלת- מירב שניצר, איילת בן עזרא, אלי אבוטבול, שחר בלקין, וישי הרטוב- בהצלחה ושנהנה משפע פעילויות מוצלחות ויצירתיות.

*      מיה זילברבוש סיימה את תפקידה כנציגת הוועד במנהלת התרבות. תודה גדולה על תרומתך לתרבות ולקהילה.

*      מאור אורן נבחר במכרז לאחראי מחסן תרבות-בהצלחה.

*      אירועים אחרונים- חגגנו את פתיחת הקיץ באירוע מוצלח בבריכה, ערכנו ערב הוקרה לספורטאים שלנו, ובהמשך הערב הקרנה בבריכה של גמר הקופה אמריקה, שהשאיר עוד טעם טוב בפה עם ניצחונה של ברזיל. ערב "סרט ילדים " –מלווה בפופקורן בדשא ליד הארכיון, ומצפות לנו עוד פעילויות תרבות רבות.

 

מנהלת קהילה חדשה לקיבוץ – בשם הועד אני מברך את דנה אדלהייט, לרגל כניסתה לתפקיד מנהלת הקהילה של הקיבוץ. ומאחל לקהילה ולאגודה שיתוף פעולה מלא, לפנינו כישוב אתגרים רבים, וזו הדרך הנכונה להתמודד איתם.

 

השבוע השלמנו את השביל בין "גן השעשועים" למיגונית שהוצבה בסמוך אליו, על מנת לאפשר גישה קלה, והלוואי שלא נצטרך אותה.

 

בברכה,

 

איתן רוזנבלט

מנהל אגודת מתיישבי ברור חיל    

חסר רכיב