מישרה מקסימה אצלנו לכל מי שרוצה להשתלב בתחום השיווק, בחברת Cyber Security בפארק ההייטק בבאר שבע + נסיעות לחו'ל מידי פעם...אם אתן יודעות על מועמדים מתאימים, אשמח אם תעבירו הלאה - אולי מישהו יהיה מאושר בזכותכן..
https://www.morphisec.com/marketing-coordinat
מזמינים אתכם לשלוח תמונות לתערוכה הבאה שלנו בנושא חגים ומועדים, שתוצג בחודש נובמבר על קיר תיבור הדואר הישנות. כתובת מייל לשליחת תמונות thetripodog@gmail.com